Arnavutköy Özel Eğitim ve Fizyoterapi

Arnavutköy Özel Eğitim

Bolluca Özel Eğitim RehabilitasyonÖzel Eğitim hizmetlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Arnavutköy bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim firması olarak biz,

 • Arnavutköy Rehabilitasyon Merkezi
 • Arnavutköy Özel Eğitim
 • Arnavutköy Özel Fizyoterapi
 • Arnavutköy Engelliler Yaşam Merkezi
 • Arnavutköy Fizyoterapist Arayan
 • Arnavutköy Özel Eğitim Alan Öğretmeni Arayan
 • Arnavutköy Okul Öncesi Öğretmeni Arayan
 • Arnavutköy Çocuk Gelişimi Öğretmeni Arayan
 • Arnavutköy Fizyoterapist Öğretmeni Arayan
 • Arnavutköy Dil Konuşma Terapisti Arayan
 • Arnavutköy Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Terapileri
 • Arnavutköy Evden Özel Eğitim
 • Arnavutköy Uzman Özel Eğitim Öğretmeni

hizmetlerimiz ile siz değerli ailelerimize nitelikli hizmetler sağlıyoruz.

Arnavutköy Özel Eğitim denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Özel Eğitim hizmetleri ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Özel Eğitim için Arnavutköy bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Özel Eğitim hizmeti vermektedir.
 

Özel Eğitim Denildiğinde Akla Gelen Arnavutköy’ün Lider Firması Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon

Sektörün öncü firmalarından olan Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon, Rehabilitasyon MerkeziÖzel EğitimÖzel FizyoterapiEngelliler Yaşam MerkeziFizyoterapist ArayanÖzel Eğitim Alan Öğretmeni ArayanOkul Öncesi Öğretmeni ArayanÇocuk Gelişimi Öğretmeni ArayanFizyoterapist Öğretmeni ArayanDil Konuşma Terapisti ArayanEvden Özel EğitimUzman Özel Eğitim Öğretmeni, hizmetleri ile hem aile memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon, 7 gün, 24 saat ailelerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye’nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen aile memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini çocuklarımıza sunmaktadır.

Bizlerden Özel Eğitim hizmeti almak için Arnavutköy ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Arnavutköy içerisinde bulunan servis imkanlarımız ücretsizdir. Arnavutköy ilçemizin dışında hizmet alan bireylerimiz ve çocuklarımız kendi imkanları ile bizlere ulaşmaktadır. Merkezlerimiz bulunduğu konum itibarı ile nezih bir yerleşkede hem de Bolluca Millet Bahçesindedir. Hem Millet Bahçesinde sosyal faaliyette bulunabilir hem de çocuklarınızın ve bireylerin yaşam kalitesini doğru uzmanlar ile buluşturabilirsiniz.

Arnavutköy Özel Eğitim – Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon

2004 yılından bu yana kurucumuz Psikolog Eyüp Tunahan’ın tecrübelerinden aldığımız deneyimler ile ilk olarak 2019 yılında kuruluşumuzu Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla Hicret Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Bolluca Millet Bahçesi içerisinde, Bolluca İett durağında, müstakil ve bahçeli bir alt yapı ile hizmete açtık.

Bolluca Merkez cami karşısında, Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde, Arnavutköy yeni havalimanı hattında, Göktürk’e 15 km uzaklıkta, Arnavutköy yeni havalimanına 3 km uzaklıkta, Arnavutköy merkeze 2 km uzaklıkta, Arnavutköy’ün kalbi noktasında olan Bolluca Öerm; Şirindere, Ayazma, Boğazköy, İmrahor, Taşoluk, Arnavutköy Belediye Binası, Arnavutköy merkeze yakınlığı ile nezih bir semt olan Bolluca Hicret Mahallesi Bolluca Millet Bahçesi Projesi içerisinde butik bir ihtisas merkez olarak hizmete Bolluca Rehabilitasyon adıyla başladı.

Tası tarağı toplayıp Bolluca’ya yerleştik. Daha önce Eski Edirne Asfaltı üzerinde Sultangazi, Cebeci, Cami Durağı, Habipler, Gaziosmanpaşa, Beşyüzevler, Bayrampaşa semtlerinde çocuk ve gençlere yönelik hizmetler sunduk ve sunmaya da Pediatric Therapy hizmetlerimizle devam ediyoruz.

Yola çıkarken eğitimde feda edilecek hiçbir fert yoktur ilkesiyle ve Özel eğitimin öneminin farkındalığıyla, her bir bireyin özel olduğunu kabul ederek ve bu bireylerin özel gereksinim gruplarına göre, her biri kendi alanında uzman olan eğitim kadromuzla öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmayı kendimize ilke edindik.

Geçen zaman içinde bizimle birlikte devam eden velilerimizin olumlu eleştirileri, bizim kendimizi yenileme isteğimiz ve kaliteli eğitim sunma konusundaki irademizin sonucunda kurumumuz daha da büyüdü. Bunun sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla ikinci şubemizi Boğazköy’de açmak ihtiyacı duyduk.

Bunun için Arnavutköy, Atatürk Mahallesi, Akkor Sokak, Boğazköy’de ilk merkezimize yürüme mesafesinde olan yine Bolluca Millet Bahçesi, Arnavutköy Spor Tesisine yakın yerleşkemizle tesisimizi inşa ettik. Tesis inşa sürecimiz yaklaşık 2 yıl sürdü. Kar, boran, fırtına, pandemi, kayıplar, yaslar, ekonomik zorluklar olarak tabir edebileceğimiz zamanlarda; “bu özel eğitim sektörüne böyle bir yatırım yapılmaz, özel eğitim camiası zor durumda” gibi söylemlere aldırış etmeden, çocuklara duyduğumuz o aşkla, yüzlerce yıl hizmet edebilecek bir şube açtık. “Bizim hikâyemiz gece gündüz devam eder” inanışıyla 7/24 Bolluca için düşünüyor, yazıyor, çiziyor, işbirliği geliştiriyor ve eyleme geçiyoruz.

Sizlerin de bir projeniz, eğitim hakkında söyleyeceğiniz bir sözünüz varsa Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon, her zaman yanınızdadır. Eğitimin dışında hiçbir şeye ilgi duymadığımızı, ancak eğitim söz konusu olduğunda aşk ve heyecanla dinleyeceğimizi ve işbirliği yapacağımızı bildirmek isteriz.


Merkezimizde, farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları, her biri alanında uzman ve deneyimli psikologlar, psikolojik danışmanlar, özel eğitim uzmanları, konuşma terapistleri, çocuk gelişimciler, ergoterapistler, okul öncesi öğretmenleri, zihin engelliler sınıf öğretmenleri, uzman çocuk fizyoterapistleri ve duyu bütünleme terapistlerinden oluşan güçlü ve zengin bir ekip tarafından yürütülmektedir. Eğitim sanıldığının aksine multidisipliner bir iştir. İşbirliği kapsamında çocuk ve bireyin bir parçası olan aile, öğretmen, doktor ve sosyal çevre ile temas halindeyiz. Bazen ailelerimize ve bireylerimize; tek bir çare olarak dayatılan her işin açıklamasını yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Çünkü biz eğitim uzmanlarında ve çocuğun faydasına olan bir işbirliğini önemsiyoruz. Biz ailelerimizi ve çocuklarımızı yanıltmak yerine bilgiyle donatıyoruz. Annelerin ve çocukların her zaman yanındayız. Bunun için ücretsiz kuruluş tarihimizden bu yana geleneksel olarak Cumartesi Aile Eğitimleri ve Seminerleri düzenliyoruz. Hafta içerisinde çocuklarımıza hizmet ederken, hafta sonları da ailelerimize hizmet ediyoruz. Seminerlerimize ve eğitimlerimize katılmak için 0536 506 87 88 WhatsAp Destek Hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumu, Uzman Eğitimci kadrosuyla, saygın Rehber ve Danışmanlarıyla; Modern, Şirin Binası ve Derslikleriyle, Tecrübeli Fizyoterapistleriyle Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde her engeli beraber aşmak için sizin yanınızdadır.

Arnavutköy Özel Eğitim İletişim

Arnavutköy bölgesinde Özel Eğitim hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bolluca Özel Eğitim Rehabilitasyon olarak biz sizlere, Rehabilitasyon MerkeziÖzel EğitimÖzel FizyoterapiEngelliler Yaşam MerkeziFizyoterapist ArayanÖzel Eğitim Alan Öğretmeni ArayanOkul Öncesi Öğretmeni ArayanÇocuk Gelişimi Öğretmeni ArayanFizyoterapist Öğretmeni ArayanDil Konuşma Terapisti ArayanEvden Özel EğitimUzman Özel Eğitim Öğretmeni, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Özel Eğitim hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere 0 212 685 10 13 ve 0531 703 10 13 telefonundan ulaşabilirsiniz.

WhatsAp Destek Hattımız 0536 506 87 88 ile dilek, istek, temenni ve şikayetlerinizi bizlere hemen bildirebilirsiniz.
 

Arnavutköy Özel Eğitim hizmetleri, Arnavutköy Özel Eğitim fiyatları, Arnavutköy Özel Eğitim uygun, Arnavutköy Özel Eğitim fiyatları 2024, Arnavutköy Özel Eğitim 2024 fiyatları, Özel Eğitim Arnavutköy fiyatları, Arnavutköy Özel EğitimÖzel Eğitim Arnavutköy, Özel Eğitim alanı, Özel Eğitim fiyat, Özel Eğitim Arnavutköy hizmet, Özel Eğitim uygun, pediatric therapy, Bolluca Öerm, Arnavutköy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Bolluca Rehabilitasyon

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top