2010 yılında özel gereksinimli bireylere/ailelere özel eğitim danışmanlığı, psikolojik ve pedagojik danışmanlık alanında yüksek kalite ve standartta terapi ve eğitim hizmetleri verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız özel eğitim ve terapi modellerimiz kısa süre içinde bugünlere ulaştı.

Özel eğitimde klasik eğitim kavramlarının dışında, özel bir ihtisas merkez modeli ortaya koyan Arnavutköy Fizyoterapi, en iyi özel eğitim hizmetlerini sunarak, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor.Kurucumuz Pedagog/Psikolog/Özel Eğitim Uzmanı Eyüp Tunahan14 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon alanında farklı gelişen bireylere gönül veren bir eğitimci olarak rehabilitasyon, engelli bakım merkezinde; stajer, psikolog, çocuk-aile danışmanı ve müdür olarak görevlerde bulunmuştur.

 

 

Meslek hayatına 9 yıl önce Sultangazi Lalegül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Arnavutköy Çarem Bakım Merkezi ile başlayarak, Psikolog ve İdari Amir olarak bir süre görev yapmıştır.

Psikodünya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık, Çocuk Terapileri Enstitüsü, Ailem Engelli Bakım Merkezi\’nin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Arnavutköy için, \”iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır\” vizyonu ile Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon merkezini kurmuştur.

\”Engelleri kaldırmak için bir el de sen uzat\” projesi kapsamında tüm ulaşım, değerlendirme ve eğitimlerini ücretsiz olarak sunmayı ve sürekli eğitimsel hedeflerini iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Çalışmalarımızın Temeli; Köklü Değerlerimiz

Denge,Dönüşüm,Yolculuk,Farkındalık,Kaynak, Bağlantı ve Dürüstlük

Scroll to Top